Smartwares HA701IP Draadloos Alarmsysteem - Showroommodel

€ 49,95
Incl. BTW,
Direct uit voorraad leverbaar.
Voor 22:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Ook op zondag.
* Uitgezonderd bezorgservice
Er zijn er nog 2 op voorraad, dus bestel snel!
  • Voor 22.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
    Ook op zondag.
  • Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.1
  • 14 dagen niet goed, geld terug garantie
  • Veilig betalen met SSL-beveiliging
  • Altijd Nederlandse producten

Specificaties

De belangrijkste specificaties
• Zendbereik tot 75m
• 30 draadloos
• Voedingsadapter: 15V DC, 1,2A
• Alarm volume: 95dB

Wat zit er in de verpakking?
• SW HA701IP alarmcentrale met ingebouwde 110dB sirene
• 1x bewegingsdetector
• 1x magneetcontact
• 1x 1 afstandsbediening

Tips & Tricks
• Het systeem is naar wens uit te breiden.
• Je alarmsysteem vereist weinig onderhoud. Maar een paar eenvoudige taken zorgen voor een voortdurende betrouwbaarheid en werking.
• De batterijen worden beschadigd als ze een lange tijd bewaard worden in een onopgeladen toestand. De sensoren vereisen weinig onderhoud. De batterijen moeten regelmatig gecontroleerd worden, en indien nodig vervangen.
• Wees erg zuinig op de afstandsbediening. Wanneer iemand deze in bezit krijgt, kan hij namelijk jouw alarmsysteem aan- en uitzetten. Deze kan wel uit het systeem verwijdert worden zodat ongewenste bezoekers hier niks meer mee kunnen.
• Controleer voordat je je huis verlaat, of alle ramen dicht en op slot zijn. Ga ook na of alle deuren goed afgesloten zijn. Daarna kun je het alarmsysteem inschakelen.
• Er zijn ook andere accesoires die aangesloten kunnen worden, zoals een binnen sirene, rookmelder of gevelkast.
• Zorg ervoor dat huisdieren in zones verblijven die niet beschermd zijn door een bewegingsmelder. Mochten ze hier wel komen, plaat de melder dan ondersteboven.

Installatie/Montage
Het installeren van het SW HA701IP alarmsysteem is niet moeilijk. De basiscentrale en de sensoren communiceren met elkaar door middel van een radiosignaal van 868 MHz. Doordat dit systeem geen kabels heeft, is het gemakkelijk te installeren.

  • Garantie
  • Verzendkosten / Afhalen
“Hoe staat het met de garantie” is een veel gestelde vraag bij internetwinkels. Hierin kunnen we helder zijn, dit is bij CoolSound.nl niet anders dan bij een winkel met een fysieke showroom. In de garantieperiode wordt het product hersteld door de fabrikant/importeur of door een professionele en gespecialiseerde reparateur.

CoolSound.nl neemt een actieve rol in de begeleiding van garantiegevallen. Wij bieden het product voor u ter reparatie aan bij een van onze professionele servicediensten. Wij onderhouden prima contacten met onze servicediensten en samen zorgen wij ervoor om elk defect zo snel mogelijk op te lossen!

De fabrieksgarantie van de Smartwares HA701IP Draadloos Alarmsysteem - Showroommodel is 1 jaar.

De vermelde garantietermijnen zijn termijnen welke wij door hebben gekregen van de fabrikant. Eventuele wijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden.

Afhalen bij onze vestiging in Zwolle € 0,00
Afhalen bij een PostNL locatie (PakjeGemak)€ 0,00
PostNL verzending€ 0,00
Verzendkosten rembours € 5,08
Verzendkosten BelgiëVerzendkosten België € 5,08
Verzendkosten Rembours BelgiëRembours verzendingen naar België zijn helaas niet mogelijk