Sony SHAKE-X30D - Draadloos High Power Home Audio Systeem met DVD

€ 699,00
Incl. BTW,
Levertijd: 2 - 4 werkdagen via bezorgservice.Er is er nog 1 op voorraad, dus bestel snel!
  • Voor 22.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
    Ook op zondag.
  • Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.1
  • 14 dagen niet goed, geld terug garantie
  • Veilig betalen met SSL-beveiliging
  • Altijd Nederlandse producten

Specificaties


Merk
Sony
Model
Sony SHAKE-X30D

Aansluitingen

Aantal HDMI-uitgangen

1

Afspelen

Afspelen van
Bluetooth
Ondersteunde formaten
CD

Productinformatie

Kleur
Zwart
EAN
5013493350458
Type extern geheugenslot
USB

Technische specificaties

Voorkeurzenders
20

Garantie

Fabrieksgarantie termijn

2 jaar

 

EAN
5013493350458

  • Garantie
  • Verzendkosten / Afhalen
“Hoe staat het met de garantie” is een veel gestelde vraag bij internetwinkels. Hierin kunnen we helder zijn, dit is bij CoolSound.nl niet anders dan bij een winkel met een fysieke showroom. In de garantieperiode wordt het product hersteld door de fabrikant/importeur of door een professionele en gespecialiseerde reparateur.

CoolSound.nl neemt een actieve rol in de begeleiding van garantiegevallen. Wij bieden het product voor u ter reparatie aan bij een van onze professionele servicediensten. Wij onderhouden prima contacten met onze servicediensten en samen zorgen wij ervoor om elk defect zo snel mogelijk op te lossen!

De fabrieksgarantie van de Sony SHAKE-X30D - Draadloos High Power Home Audio Systeem met DVD is 2 jaar (op aankopen voor 1 oktober 2009 geldt nog het oude garantietermijn van 1 jaar).



De vermelde garantietermijnen zijn termijnen welke wij door hebben gekregen van de fabrikant. Eventuele wijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden.

Afhalen bij onze vestiging in Zwolle € 0,00
Afhalen bij een PostNL locatie (PakjeGemak)€ 0,00
PostNL verzending€ 0,00
Bezorgservice I€ 0,00
Verzendkosten rembours € 5,08
Verzendkosten BelgiëVerzendkosten België € 5,08
Verzendkosten Rembours BelgiëRembours verzendingen naar België zijn helaas niet mogelijk